Back to top

Svadobné auto

Slovenčina

Výzdoba svadobného auta

Jedlo, šaty, miestnosť, kapela, to všetko treba vopred naplánovať a zariadiť. Pri plánovaní Dňa D ale nesmieme zabudnúť ani na najmenšie detaily, medzi ktoré patrí výzdoba vozidla budúcich novomanželov. Svadobné auto by malo byť najkrajšie a najpútavejšie vozidlo na akomkoľvek svadobnom obrade. Koniec koncov ide o  spôsob prepravy hlavných hrdinov, nevesty a ženícha. Mnohé páry si myslia, že výzdoba svadobného auta je malina a často jej nevenujú dostatočnú pozornosť. Výnimočný deň si ale žiada neobyčajné kreatívne riešenia a preto je proces výzdoby bude náročná úloha, ktorú treba dokonalo zorganizovať.

Zdobenie okien a kapoty

Vozidlo môže byť pokryté  okrúhlymi okvetnými lístkami či ikebanami, ktoré dodávajú okúzľujúci a krásny vzhľad, alebo môže byť zviazané snehobielou stuhou, pre milovníkov klasiky. Na anténu auta býva pripevnená malá stuha bielej či červenej farby. 

Okná svadobného auta môžu byť ozdobené okennými značkami, ktoré je možné použiť na písanie krásnej správy na okne podľa vášho výberu. Obľúbenou voľbou sú aj srdiečka či vtipné nálepky. Ďalšou nádhernou dekoráciou určenou predovšetkým pre zrkadlá sú svadobné aranžérske tyly. Tie sa môžu stočiť po dĺžke a použiť ako mašle. Ide o krásne, cenovo dostupné a esteticky príjemné riešenie.

Zdobenie zadného nárazníka a sedačiek

Nárazník i sedačky svadobného auta krásne vyniknú keď na ne pridáte kvetinovú výzdobu. Floristky obvykle odporúčajú viazanie hodvábnou stuhou, ktorá podtrhne jemnosť, vybrať si však môžete podľa vlastného vkusu. Vybrať si môžete kyticu pozostávajúcu z rôznych druhov kvetov, alebo elegantnú a minimalistickú variáciu tvorenú jedným typom ruží, ktorá funguje rovnako dobre.