Back to top

Svadobná kytica

Slovenčina

Nad výberom tej správnej svadobnej kytice strávi každá nevesta dlhé hodiny. Niet sa čomu čudovať veď svadobná kytica je základným šperkom každej nevesty. Každá budúca nevesta hľadá tú najkrajšiu kyticu už dlho pred svadbou.

Hlavné je, aby ste sa do Vami zvolenej svadobnej kytice na prvý pohľad zamilovali. Kreativite sa medze nekladú, pri tvorbe svadobnej kytice sa môžu miešať všetký štýly, formy a farby. Hlavným východiskovým bodom pri výbere svadobnej kytice je tvar, farba a štýl. Ak sa Vám podarilo vybrať si tvar, či je to už kruh, podlhovastá kytica, alebo abstrakt máte na polovicu vyhraté. Rôzne štýly sa dajú jednoducho kombinovať a netra sa báť experimentovať. Následne si treba definovať farebnosť svadobnej kytice. Farba sa často kombinuje k farbe vybraných svadobných šiat a farebnosti samotnej výzdoby svadobnej sály.

Keď už máte vybranú farbu, tvar a štýl stačí nás osloviť a my Vám vytvoríme tú najkrajšiu svadobnú kyticu. Ak sa neviete rozhodnúť veľmi radi Vám pomôžeme a spolu vymyslíme, ktorá svadobná kytica by bola pre Vás tá najlepšia voľba.