Back to top

O nás

My v Dream Decor sa zaoberáme svadobnou výzdobou a dekorovaním najrôznejších eventov vo Vašich životoch. Svadobná výzdoba, výzdoba narodenín či osláv je s nami naozajstným zážitkom. Zážitkom, na ktorý už nikdy nezabudnete – nielen Vy, ale aj Vaši hostia.

Našim poslaním a cieľom je to, aby ste sa na svojej svadbe cítili tak, ako ste o tom vždy snívali. Postaráme sa o všetko a Vy si tak nemusíte robiť starosti vôbec s ničím. Zabezpečujeme full servis pre svojich klientov – svadobná výzdoba miestnosti, aranžovanie svadobných kytíc, zdobenie svadobných áut či vyšperkovanie aj tých najmenších detailov – toto všetko urobí z Vašej svadby jedinečný zážitok. 

Veríme, že dokonalá svadobná výzdoba je neodmysliteľnou súčasťou dokonalej svadby. Preto dávame do každej výzdoby svoje vlastné srdce a ľudskosť. Dlhoročné skúsenosti s aranžovaním nám pomohli pochopiť potreby klientov a naučili nás vytvárať dekorácie, ktoré sú špecializované pre každý jeden novomanželský pár. Kreativita, originalita, novota – presne toto definuje Dream Decor!

Každý člen tímu Dream Decor miluje svoju prácu. Navyše sme mladí, kreatívni a vynaliezaví a zakladáme si na profesionálnom prístupe ku každému. Veríme, že aj Vám pomôžeme pripraviť tú najkrajšiu svadbu na svete.

Využite naše profesionálne služby a zažite neopakovateľný deň so svojou láskou a so svojimi najbližšími.
 

Slovenčina